Naprostá spokojenost, skvělá komunikace, skvělá inzerce, informovanost, rychlý a velmi úspěšný prodej!!! Budu doporučuvat! Dominik Ondrůšek je velký a velmi schopný profesionál. Děkuji za skvělý prodej nemovitostí.
Rád bych touto formou chtěl poděkovat za pomoc, ochotu a vstřícnost při prodeji mého stavebního pozemku Dominiku Ondrůškovi jednateli společnosti Century 21 FairTrade ve Slaném. Když budu někdy potřebovat prodat svojí nemovitost,tak jedině už přes pana Ondrůška,protože tento vstřícný a ochotný mladík získal mojí plnou důvěru. Je vidět,že pana Ondrůška jeho práce velice baví a naplňuje. Děkuji panu Dominiku Ondrůškovi za jeho velice profesionální práci!
Kvalitní služby. Pan Ondrůšek umí. :-)
Velice děkuji panu Ondrůškovi za jeho realitní služby. Jednání bylo 100%, flexibilní a vždy velmi příjemné. Mladá, inovativní a energická realitní kancelář. Rozhodně doporučuji a v budoucnu se znovu ráda spolehnu na jejich služby. Skvělá práce!
Se službami pana Ondrůška jsem byla vždy spokojena. Jednaní bylo hbité a hlavně spolehlivé. Doporučuji všemi deseti...
Vždy k dispozicii, flexibilny, bola som informovana celu dobu o aktualnom diani.
Panu Ondrůškovi jsem svěřil prodej mého bytu, odvedl profesionální práci. Vše proběhlo rychle, hladce a na úrovni. Sám bych to takto jistě nezvládl. DOPORUČUJI!
Pan Ondrůšek nám pomohl s koupí pozemku, vše probíhalo hladce a rychle. Mohu doporučit, je velice schopný a ochotný.
Vše bylo skvělé, makléř byl rychlý a spolehlivý.

Stáhněte si zdarma

7 nejčastějsích chyb při "samoprodeji" nemovitosti

zpracováním osobních údajů