Nádherný Rodinný dům 6+1 Kladno, Kročehlavy

Nádherný a luxusní rodinný dům 6+1 v Kladně, Kročehlavy. S úžasnou zahradou, bazénem, jezírkem, zahradním domkem, ambientním osvětlením, klimatizací, biometrikcým zámkem,...

CENA 8 899 900,- Kč

Popis nemovitosti

Prodej nádherného, luxusního rodinného domu 6+1 o celkové výměře 223m2 v Kladně - Kročehlavy. Klidná a prestižní lokalita v původní zástavbě. Dům je po kompletní rekonstrukci (zateplení, fasáda, okna, podlahy, dveře, střecha, rozvody,...), která proběhla v roce 2007 a další v roce 2013. V domě jsou plovoucí podlahy, klimatizace, dlažba, podlahové topení, střešní okna, plastová okna. Byly zde využity moderní technologie, jako například: ambientní osvětlení, chytrá domácnost, biometrický zámek.

Dům je částečně podsklepen. Na zahrádce se nachází posezení s grillem, bazén s protiproudem a jezírko. Ze zahrady je přístup do zahradního domku/dílny. U domu je k dispozici zabezpečené, vydlážděné místo pro auta. Dispozičně: V přízemí se nachází pracovna, chodba, fitness, obývací pokoj, WC, kuchyně a v patře: WC, koupelna, kumbál, ložnice, dětský pokoj, pokoj pro hosty. V okolí je plná občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost, Letiště Praha 10min. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Hypotéku zařídíme výhodnou rádi a zdarma.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Okolí a dopravní dostupnost

Okolí:

Dům se nachází v prestižní Kladenské lokalitě, v původní zástavbě rodinných domů. Okolí nabídne dostatek klidu. Nedaleko je ale park i obchody.

Dopravní dostupnost:

Pokud hodláte dojíždět do Prahy, pak je tato lokalita ideální. Nachází se totiž pár minut od nájezdu na dálnici. Dojezd na letiště je tedy zhruba 10min.

Kontakt

Neváhejte mě prosím kontaktovat pro domluvení osobní prohlídky, či získání podrobnějších informací.

tel.: +420 775 098 880

e-mail: dominik.ondrusek@century21.cz

Kontaktní formulář