Stavební pozemek 205m2 s povolením na RD Radešín

Krásný, pravidelný a rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 205m2 v obci Radešín. Součástí prodeje je i stavební povolení na rodinný dům, veškeré sítě jsou na pozemku. Cena včetně provize a právního servisu činí:

599 900,-Kč

Popis nemovitosti

Prodej krásného stavebního pozemku včetně stavebního povolení na rodinný dům v malebné obci Radešín (Martiněves). Celková výměra pozemku činí 205m2. Stavební povolení je uděleno na dvoupatrovou stavbu o zastavěné ploše 98m2 a celkové užitné ploše cca 150m2. Pozemek se nachází v malebné obci Radešín, nedaleko nádherného rybníčku. Okolí dodává místu až nostalgické emoce. Na pozemku neváznou žádné právní vady, ani jiné okolnosti bránící výstavbě. V obci nalezneme například hostinec, knihovnu, dětské hřiště, Místní autobusová zastávka nabízí pravidelné spoje hromadné dopravy. Výborná dopravní dopravní dostupnost, Praha 30min, Slaný 12min, Kladno 15min. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Okolí

Malebná obec Radešín je jednoznačně jedna z klasických českých vesniček. Působí nostalgickým dojmem, a to nejen díky krásnému čistému rybníčku s vrbami v jejím středu. Vedení obce funguje jak má, za to mluví pořádek v ulicích. Jezdí zde pravidelné autobusové spoje, hostinec je k dispozici místním i turistům. Příroda, ať už na cykloturistiku nebo jen turistiku je všude okol nádherná. Zkrátka, pokud chcete utéct od městksého ruchu do klidu a přírody, a zároveň zůstat v rozumném dojezdu do hlavního města, je toto pro Vás ideální volba!

Kontakt

Neváhejte mě prosím kontaktovat pro domluvení osobní prohlídky, či získání podrobnějších informací.

tel.: +420 775 098 880

e-mail: dominik.ondrusek@century21.cz

Kontaktní formulář