Dlouho jsem váhal s koupí bytu, vše ale přislo v pravý čas. Trochu jsem se obával spolupráce s realitkou a pak jsem našel pěkný byt od realitní kanceláře Century 21 ! Potkal jsem pana Dominika Ondrůšku a paní Michaelu Suchomelovou. Byl jsem nadšený z obou dvou! Přátelští a ochotní lidé, se kterými šlo vše hladce. Oba dva si dávali záležet na tom abych byl spokojený a dělali pro to maximum. SMEKÁM !. Určitě doporučuji dále!
I přes to, že je pan Ondrůšek poměrně mladý a na někoho to nemusí zprvu působit důvěryhodně, jeho jednání bylo velice profesionální a sympatické. Bylo vidět, že se v oboru vyzná, na cokoliv jsme se zeptali, vždy se nám snažil poradit. Byl velmi ochotný, vycházel nám vstříc v našich požadavcích. Vyřízení všech záležitostí bylo velmi rychlé, což jsme ocenili. Oproti jiným makléřům, se kterými jsme měli tu čest, naprosto nesrovnatelné :)
Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědí
Využil jsem je při hledání pronájmu. Profesionální přístup a obrovská ochota. Doporučuji.
Maximální spokojenost, pán Dominik hodně šikovný, ochotný.... Já, jako prodávající nemovitosti maximálně spokojen . Doporučuji.
Mohu jedině doporučit. Jednání pana Ondrůška je vysoce profesionální, zároveň s milým a vstřícným přístupem. Dodatečně znovu děkuji za skvělou spolupráci.
Ačkoliv jsme měli obavy (přiznám, že nám pan jednatel připadal nebezpečně mladý), nakonec jsme velmi spokojeni, všechno proběhlo bez problémů. Pan Ondrůšek je zodpovědný a veškeré materiály má v pořádku. Už bydlíme. Výhodou mladého makléře naopak je, že umí s moderní technikou - jeho videoprohlídka opravdu přesně popisuje nemovitost, nejedete tak na osobní prohlídku "na blind".
Naprostá spokojenost, skvělá komunikace, skvělá inzerce, informovanost, rychlý a velmi úspěšný prodej!!! Budu doporučuvat! Dominik Ondrůšek je velký a velmi schopný profesionál. Děkuji za skvělý prodej nemovitostí.
Rád bych touto formou chtěl poděkovat za pomoc, ochotu a vstřícnost při prodeji mého stavebního pozemku Dominiku Ondrůškovi jednateli společnosti Century 21 FairTrade ve Slaném. Když budu někdy potřebovat prodat svojí nemovitost,tak jedině už přes pana Ondrůška,protože tento vstřícný a ochotný mladík získal mojí plnou důvěru. Je vidět,že pana Ondrůška jeho práce velice baví a naplňuje. Děkuji panu Dominiku Ondrůškovi za jeho velice profesionální práci!
Kvalitní služby. Pan Ondrůšek umí. :-)
Velice děkuji panu Ondrůškovi za jeho realitní služby. Jednání bylo 100%, flexibilní a vždy velmi příjemné. Mladá, inovativní a energická realitní kancelář. Rozhodně doporučuji a v budoucnu se znovu ráda spolehnu na jejich služby. Skvělá práce!
Se službami pana Ondrůška jsem byla vždy spokojena. Jednaní bylo hbité a hlavně spolehlivé. Doporučuji všemi deseti...
Vždy k dispozicii, flexibilny, bola som informovana celu dobu o aktualnom diani.
Panu Ondrůškovi jsem svěřil prodej mého bytu, odvedl profesionální práci. Vše proběhlo rychle, hladce a na úrovni. Sám bych to takto jistě nezvládl. DOPORUČUJI!
Pan Ondrůšek nám pomohl s koupí pozemku, vše probíhalo hladce a rychle. Mohu doporučit, je velice schopný a ochotný.
Vše bylo skvělé, makléř byl rychlý a spolehlivý.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení